ما در ASI تمام سعی خودمان را کرده ایم و می کنیم تا شما یک تجربه دلچسب و جدید از خرید تجربه کنید، دقت در تمامی جزئیات از متریال مصرفی گرفته تا دوخت و بسته بندی و عرضه دقت بسیاری شده تا تجربه ایی در کلاس جهانی را از نزدیک لمس کنید.

  • پارچه ها تمام پنبه هستن که از بهترین مزارع هندوستان و جهان گلچین شده اند.
  • الگو ها و برش منطبق با آناتومی بدن بوده، طوری طراحی شده که در طول روز شما رو اذیت نکنند.
  • دوخت توسط بهترین خیاطان داخلی و خارجی صورت گرفته، در دقت و ظرافت همین بس که خروجی کارگاه های ASI بصورت میانگین هفته ایی 200 پیراهن می باشد، حال آنکه توان تولیدی این قبیل کارگاه ها بصورت هفته ایی 2 تا 3 هزار عدد پیراهن می باشد.
  • بسته بندی یکی از مهمترین عناصر ماست، شما چه بخواهید برای خود خرید کنید چه به عزیزان خود هدیه بدهید باید یک لذت خاصی ببرید، ما سعی کردیم این لذت را تجربه کنید، پس به خودتان هم هدیه بدهید.
  • در عرضه و فروش ما کاری کردیم که شما دیگر نگران کیفیت و جزئیات محصولات نباشید، تمامی محصولات ASI دارای ضمانت حداقل 6 ماهه می‌باشد، طی این دوره هر اتفاقی برای محصول خریداری شده بیافتد که مربوط به کیفیت پارچه و دوخت باشد ما بی چون و چرا آن را پس گرفته و محصولی جدید برایتان جایگزین خواهیم کرد.
 

ضمانت کیفیت و اصالت کالا

 

محصولات ASI هر کدام دارای یک شماره سریال منحصر بفرد می باشند که بر روی کالا درج شده، مثلا در پیراهن ها بر روی شناسنامه محصول چاپ شده، این به شما این امکان را می دهد تا از اصل بودن محصول خریداری شده مطمئن باشید و با یک سرچ ساده در وبسایت ASI به جزئیات آن محصول که به نام خودتان هست دسترسی پیدا کنید.

این شماره سریال بر روی کارت ضمانت هر محصول بصورت جداگانه چاپ و برای شما بهمراه محصول ارسال می گردد. 

اگر ما را انتخاب کنید ، نه بازدید کننده هستید و نه مشتری. شما بخشی از خانواده ASI و شریک ما هستید. اولویت ما داشتن یک تجربه خرید جدید و مهیج برای شما و عزیزانتان است.

بنابراین ، ما اینجا هستیم تا فروشگاه مطمئن شما باشیم.