Made To Be Remembered

شعار ما کیفیت صنعت به همراه ظرافت و دقت دست دوز است.

 

عالی‌ترین مواد اولیه ، بالاترین کیفیت تولید و بسته‌بندی و عرضه در کلاس جهانی با قیمت‌هایی منطقی است.

ماموریت ASI تولید در حال حاضر تمرکز و تخصص ASI بر روی پیراهن آقایان و کیف خانم ها است.

25 سال سابقه در تولید پوشاک با کیفیت عالی برای خانم‌ها و اقایان باعث شده خروجی محصولات امروز ما با نام انحصاری ASI واقعا شگفت‌انگیز و جذاب باشد ، ولی ما هر روز برای عالی‌شدن تلاش خواهیم کرد.

با ترکیب بهترین منسوجات اروپا، تناسب بی‌عیب و نقص با برش مدرن کم‌نظیر، امروز ASI به عنوان خیاطی و تولید در سطح بالا با قیمت‌های قابل دسترس شناخته می شود.

درباره ما

It’s not just a shirt, it’s an Asi House

برای ما همه چیز درباره‌ی دسترسی خارق‌العاده به محصولات فوق‌العاده است.

برند ASI در لندن تاسیس شد، زاده‌شده برای طراحی و خلق مجموعه‌ایی ساده ، شیک ، ظریف ، بدون زمان و کم‌نظیر از پوشاک و اکسسوری آقایان و بانوان.

قصه عشقی واقعی بر اساس اشتیاق و علاقه که بصورت طبیعی باعث رشد برند شده و در روح و سبک ASI  مشهود است.

شعار ما کیفیت صنعت به همراه ظرافت و دقت دست‌دوز است.

عالی‌ترین مواد اولیه ، بالاترین کیفیت تولید و بسته‌بندی و عرضه در کلاس جهانی با قیمت‌هایی منطقی است.

ماموریت ASI تولید در حال حاضر تمرکز و تخصص ASI بر روی پیراهن آقایان و کیف خانم‌ها است.

25 سال سابقه در تولید پوشاک با کیفیت عالی برای خانم‌ها و اقایان باعث شده خروجی محصولات امروز ما با نام انحصاری ASI واقعا شگفت‌انگیز و جذاب باشد ، ولی ما هر روز برای عالی‌شدن تلاش خواهیم کرد.

با ترکیب بهترین منسوجات اروپا ، تناسب بی‌عیب و نقص با برش مدرن کم‌نظیر، امروز ASI به عنوان خیاطی و تولید در سطح بالا با قیمت‌های قابل دسترس شناخته می‌شود.

برای ما ، همه چیز این است که موارد خارق‌العاده را در دسترس قرار دهیم.

پایه‌ای اساسی از اصول اساسی ، مجموعه‌های فصلی همراه با آخرین روندها و یک تجربه منحصر به فرد شخصی برای اندازه‌گیری برای سفارش شخصی‌دوزی از سر تا سر جهان.

تمام این امکانات با قیمت مناسب و منطقی، تامین محتویات داخل کمد لباستان را برای شما بسیار آسان‌تر کرده است ، و این همان چیزی است که ما به آن اعتقاد داریم.

واقعاً ساده است برای ما ، دسترسی به معنای قطع واسطه‌ها است.

به همین دلیل است که می‌توانیم گزینه های تقریباً بی حد و حصر را با هزینه مناسب ارائه دهیم. ما به طور مداوم در تلاشیم تا ضمن پایبندی به اصول خود ، پیشرفت کنیم:

خیاطی لوکس و صنعتی را بسیار شخصی‌تر، قابل دسترسی و پایدارتر کنیم.

ما به خودمان اعتقاد و اطمینان داریم ولی برای افزایش اعتماد شما بر روی تمام محصولاتمان یک کارت گارانتی قرار داده ایم که نسبت به نوع محصول دارای زمان و شرایط خاص و مناسب آن میباشد، این به شما اعتماد بنفس بیشتری برای انتخاب ASI بعنوان دوست خودتان خواهد داد.

چیزی که برای ما الویت دارد این است شما تجربه‌ایی جدید و غیر قابل وصف از خرید برای خود و عزیزانتان تجربه کنید، پس ما اینجا هستیم تا شما از خرید خودتان نهایت لذت را ببرید.

We don’t make shirts to make shirts

ما پیراهن هایمان را برای شما درست می کنیم. پیراهنی که در محل کار ، مصاحبه ، سخنرانی می پوشید. پیراهن برای جاه طلبی های شما. پیراهنی برای زندگی تو.

Our style

طراحی پیراهن مردانه

ما در ASI دو سبک الگو برای شما طراحی کرده‌ایم که از مدیوم تا 3 ایکس لارژ را پوشش می‌دهد.

تنوع سایز این امکان را به مردان درشت اندام می‌دهد که می‌توانند براحتی بر اساس سلیقه‌ی خود پیراهن بپوشند نه اینکه فقط چه پیراهنی متناسب با سایز آنها موجود است، کافی باشد.

تمامی پارچه‌ها نخ پنبه با درصدهای بالا هستند که نسبت به گروه مصرف درد و الگو برش داده شده و تولید شده‌اند. نود درصد از پیراهن‌های ما پارچه های

100% پنبه هستند ، ده درصد هم پارچه های 60 تا 70 درصد پنبه برای آن دسته از مشتریانی است که عادت به پوشیدن پیراهن های تماما پنبه ندارند.

BUSINESS CLASS

 

این گروه از پیراهن ها برای فعالیت های روزانه ی شما طراحی شده است.

این گروه با اینکه به صورت اسلیم فیت طراحی شده ولی دارای یک آزادی استاندارد نیز هستش که باعث میشود همزمان هم ظاهر شما شیک و رسمی و خوش فرم نشان داده شود هم راحت باشید و پیراهن مانند بقیه اسلیم فیت ها به تن شما نخواهد چسبید و کلافه تان نخواهد کرد.

موارد مصرف پیشنهادی:

قرارهای تجاری و شخصی ، محل کار ، خرید و هر فعالیت دیگری که شما نیاز به پوشیدن پیراهن بیشتر از 4 ساعت دارید.

گروه هدف:

بیزنس من ها، مدیران عامل، مدیران و کارمندان ارشد ، وکلاء ، پزشکان و جراحان و فعالین اقتصادی.

 

 

SPECIAL MOOD

 

همانطور که از اسم این گروه پیداست برای مصارف خاص و کمتر از 4 ساعت طراحی شد.

الگوی این پیراهن ها کاملا اسلیم فیت است و بصورت کاملا جذب بر تن شما خواهد می نشیند.

افراد لاغر مشکلی با پوشیدن طولانی مدت و بیشتر از 4 ساغت این سبک الگو ندارند ولی کسانی که از لحاظ تقسیم بندی گروه های بدنی در گروه بدن های پر یا کمی چاق قرار میگیرند و در ناحیه شکم و پهلو اضافه حجم دارند شاید از پوشیدن طولانی مدت این الگو کمی احساس ناخوشایند را تجربه کنند، ولی خب همین الگو باعث خواهد شد که لاغرتر و خوش استایل تر نشان داده شوند.

موارد مصرف پیشنهادی:

برخی فعالیت های روزانه ، مهمانی ها ، مراسم رسمی مانند ازدواج و غیره.

گروه هدف:

تمام آقایان