آنچه می پوشید و نحوه پوشیدن آن چیزهای زیادی در مورد شما می گوید – یا شاید به طور صحیح تر ، چیزهای زیادی در مورد اینکه در آن لحظه کی هستید راه  بیان می کند. اما زیر و بم لباس مردانه می تواند چالش برانگیز باشد. ما به شما کمک می کنیم تا نحوه انتخاب لباس برای موقعیت های مختلف را بدانید تا بتوانید در موقعیت های مختلف نوع لباس ولوازم جانبی مناسب را پیدا کنید.

000-1536x1040

FEEL LIKE A MILLION DOLLARS

Timeless Business

زمانیکه پیراهن را به همراه کت وشلوار میپوشیم کمی قدبلندتر به نظر می آییم.

مهم ترین نکته توجه به دوخت و پارچه پیراهن و کت وشلوار و ترکیب رنگی میان آن هاست.

برای ساختن استایل رسمی چی بپوشیم: کت وشلوار، پیراهن ، کراوات و کفش رسمی

رنگ ها: ساده ترین ترکیب رنگی استفاده از کت و شلوار تیره به همراه پیراهن روشن است.

SMART BUT RELAXED

Business Casual

اگر محوری را بین استایل کژوال و رسمی در نظر بگیریم، استایل بیزینس کژوال بین این دو قرار دارد اما به سمت استایل رسمی نزدیک‌تر است. استایل بیزینس کژوال در واقع همان استایل رسمی است اما رسمیت کمتری دارد و دست فرد برای انتخاب لباس‌ها آزادتر است. پیراهن‌های ساده سفید یا آبی روشن آزاد هستند اما پوشیدن تی‌شرت به هیچ وجه مجاز نیست. پوشیدن شلوار جین فقط به شرط تیره بودن آزاد است. برای این استایل باید از کمترین تعداد اکسسوری استفاده کرد.

20160517_161150
20160512_135726-1536x864

HIGH QUALITY

Casual

استایل کژوال به مردان فرصت می ‌دهد تا لباس‌ های شیک و راحتی را که دوست دارند بپوشند. استایل کژوال اصلا کاری با رسمی بودن یا نبودن لباستان ندارد، بلکه استایلی برآمده از ترکیبِ راحتی و شیک بودن است: استایلی مطابق با مدِ  روز، و همچنین  پوششی راحت و کاربردی. لباس‌ هایی مانند یک پیراهن ساده و شلوار جین که هیچ وقت از مُد نمی‌ افتند.

MAKE A STATEMENT

Trend

احساس خودت را به وسیله استایلت بیان کن.

میتونی همزمان با دنبال کردن جریان های مد دنیا، استایل شخصی خودت را هم دنبال کنی. ساده ترین راه انتخاب هوشمندانه لباس های باکیفیت است. لباسی با برش و کیفیت دوخت بالا که در موقعیت های مختلف تو را از بقیه متمایز کند.

لباس‌ هایی مانند یک پیراهن با کیفیت و شلوار جین در موقعیت غیر رسمی و کت و شلوار در موقعیت های رسمی.

20160429_113350

RELAX IN STYLE

Leisure

در تعطیلات ، آخر هفته یا شبهای تعطیل عالی به نظر برس.

هنگام بستن چمدان برای تعطیلات، لباسی با برش و کیفیت دوخت بالا و پارچه ای سبک میتونه تو این راه همراه خوبی برای شما باشه.

چه بپوشیم: پیراهن ، شلوار کوتاه یا شلوارک راحت بسته به فصل ، کفش راحتی ، کفش ورزشی ، صندل.

BLACK TIE, WHITE TIE & BEYOND

Formal/Wedding
 

همه آقایان باید لزوما یک دست کت و شلوار رسمی در کمد خود داشته باشند.چرا که  همه آقایان چند بار در سال به یک میهمانی یا جشن دعوت می‌شوند و شایسته است که لباس مناسبی برای این موقعیت داشته باشد.

ست مردانه رسمی متشکل است از یک دست کت و شلوار مشکی رسمی به همراه یک پیراهن رسمی مردانه، یک جفت کفش چرم مشکی براق کاملا رسمی و اکسسوری‌های مورد نیاز یعنی کراوات یا پاپیون و پوشت و ساعت رسمی.

یک نکته مهم را باید همیشه توجه داشته باشید که لباس‌ها در استایل رسمی مردانه باید اندازه و سایز شما باشند و تنها نکته ای که موجب تمایز شما از سایرین میشود توجه به جزئیات و کیفیت لباس می باشد.

cocktail-attire-men-luxury-luxe.digital-1024x512

سه قانون اساسی

 

کیفیت بالا و طراحی بدون محدودیت زمان

 

منظور از این اصل، کیفیت بالای لباس در همه ی جنبه های طراحی، پارچه و دوخت لباس است به طوری که گذر زمان و تغییر مد روی آن ها تأثیر نمی گذارند. در واقع هیچگاه از مد نمی روند.

 

سایز

 

که لباس‌هایتان باید مثل یک دستکش اندازه و سایز شما باشند. پس اهمیتی ندارد که از یک فروشگاه معمولی خرید می‌کنید یا یک برند معتبر! شما حتما در انتخاب لباس باید دقت کافی داشته باشید و لباسی را انتخاب کنید که کاملا اندازه باشد.

 

رنگها

 

رنگ پیراهن و کت و شلوار شما اولین چیزی است که کسی متوجه آن می شود – حتی قبل از مارک ، برش و تعداد دکمه ها.

براساس رنگ پوست، مو وچشم مناسب ترین ترکیب رنگی را انتخاب کنید.